Aréna, boj hráča proti hráčovi

Go down

Aréna, boj hráča proti hráčovi

Post by Admin on Sun Dec 11, 2016 5:02 am

V aréne si človek (poprípade príslušník inej rasy) vyriešiť doslova čokoľvek. Smilníka, ktorý sleduje krásnu pannu, na ktorú má zálusk on/a sam/a, či prísľub jednoduchého zbohatnutia.

Na nástenku stačí napísať výzvu a čakať, kým ju oponent príjme. Samozrejme, dôvod k súboju môže byť tiež pridaný, na získanie favorita pre publikum. V momente začatia súboja nesmie byť nikým prerušený a pravidlo musí byť dodržané: Nezabiješ, ale trocha krvi pustiť môžeš; Neutekáš, bojuješ do vyčerpania, ak nebolo už pustenej dosť krvi. Môžeš požiadať o spestrenie súboja pridaním niekoľkých beštií do arény.

Ďalšia možnosť je stať sa gladiátorom, ktorý je povinný prijať každú výzvu, inak jeho kariéra končí. Nekonečné armády prekliatych, démonov a iných beštií sa šampióna arény budú denne vrhať, čím bude získať zlato a slávu.  Hovorí sa že v aréne je držaná dračia sáň, čakajúc na svojho premožiteľa.

Ak samozrejme nechce dobrodruh špiniť arénu vlastnou krvou a črevami, je tu možnosť stávkovania, len sa súboj hrdinu proti hrdinovi, na to, kto vyhrá, alebo na iné, najabsurdnejšie kurzy. Je len na Vás, ako sa v aréne preslávite. Všetko je správne.

Ak sa chcete arény zúčastniť, podajte zápis pomocou PM so svojim menom a menom súpera, ak chce PVP, v opačnom prípade rozhodne o jeho súperovi náhoda
avatar
Admin
Admin

Posts : 93
Join date : 2016-12-06
Age : 23

View user profile http://red-storm.slovakforum.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum